Terug naar hoofdinhoud

Finale Pupillen competitie

Finale Pupillen competitie
  • Finale Pupillen competitie

Finale Pupillen competitie

Zaterdag 12 september organiseerde Hera de finalewedstrijd van de pupillen competitie. Het was prima atletiekweer, en Hera zorgde voor een uitstekende organisatie. Alleen jammer dat in de loop van de middag de wind aantrok, zodat het grote achtergrond spandoek bij het erepodium omwaaide, en toen het later tegen de discuskooi opgesteld werd, opnieuw wegwaaide.
Van DEM hebben we wel eens met meer ploegen mee mogen doen. Dit jaar waren het er 3. De meisjes U9 en U 10, en de jongens U8. Met daarnaast nog atleten die zich individueel geplaatst hadden. Lewis, Jur en Lyssa.

We hadden vooraf niet erg veel hoop op podium plaatsen, maar daar hadden we het mooi mis mee. De meisjes U9 die zich vooraf als zesde ploeg geplaatst hadden kwamen deze keer wel erg sterk voor de dag. Ze haalden een prachtige derde plek in het ploegenklassement. Lenna, Juul Nora en Lotte  waren het die voor deze prachtige prestatie zorgden. De meisjes U10 en de jongens U8 haalden weliswaar het podium niet maar wisten toch wel een aantal mooie PR’s te verberteren.

In het individuele klassement haalde we twee maal het podium. Bij de jongens U9 was dat Lewis (we hadden niet anders van hem verwacht) en bij de meisjes U8 mocht Lyssa op het erepodium plaats nemen.

Al met al een geslaagde finbalewedstrijd.

De foto’s zijn via onderstaande link te bekijken

Finale Pupillen competitie
  • Finale Pupillen competitie