Indoor Utrecht succesvol voor DEM

Utrecht Utrack 16012015 600 x 337Vrijwel de gehele groep atleten van Ruud en Leon nam op 16 januari deel aan een indoorwedstrijd in Utrecht. Voor sommigen voor het eerst indoor, of voor het eerst een wedstrijd, en heel veel hordenlopers! Het werd een gezellige groepswedstrijd, met veel belangstelling en af en toe bemoedigende woorden voor elkaar – absoluut voor herhaling vatbaar.

Door de grote deelname van onze groep, met heel veel vrijwel gelijkwaardige atleten en atletes, kwamen er in de series veel DEM-twee- en zelfs driestrijden voor, met af en toe verrassende resultaten. Het al dan niet goed uit het blok komen bleek vaak doorslaggevend! Iedereen gecoacht en bekeken door een rondzwervende trainer Leon (die heeft kilometers gemaakt, en dat in een indoorhal....) en de ouders van Eline en Yoëlle (als "kleintje", namelijk nog mD, in de groep opgenomen), die als supporters mee waren.

Bij het hoogspringen leverde Davis een topprestatie door de tweede plaats in het hele veld (senioren en junioren door elkaar) voor zich op te eisen met een schitterende sprong over 1.79 meter, de 1.84 ging er maar net af, die zit er absoluut in bij een volgende wedstrijd want het was close. Geïnspireerd door de snelheid waarmee vervolgens zijn spikespuntjes door een samenwerkingsverband van 3 man werden verwisseld schoot hij direct daarna als een speer uit het startblok om zijn serie op de 60 meter horden ruimschoots te winnen in een prima tijd van 9.35, in het totaal ook hier een tweede plaats.

Op de 50 meter Iris en Eline met maar een honderste verschil, hier was Isri de snelste van het clubje. Roelf was iets langzamer maar wel sneller dan ooit in zijn leeftijdscategorie, het leverde hem een p.r. en een clubrecord M65 op met een tijd van 7.88 sec. Op de 60 meter werd de rangorde verwissseld, maar ook hier resultaten vlak bij elkaar. Zowel Roelf als Anja slaagden er daarbij in om hun beste tijd in deze leeftijdsgroep (van 5 jaar) te verbeteren, ditmaal dus 2 clubrecords verbeterd in de klasse M65 en V55; tijden 9.15 en 9.55 sec.

Het nummer waar de meeste zenuwen voor gespannen waren was de 60 meter horden, het is en blijft altijd spannend, die horden. Heel wisselende resultaten maar over het algemeen prima gelopen. Iris onderweg knalhard tegen een horde en volledig uit balans, knap dat ze op de been bleef en desondanks een behoorlijke tijd, 10.64. Eline schrok van een knal (van een ander) tegen een horde, dat leverde een DNF op (jammer!) en Yoëlle, uitgerekend bij haar zusje in de serie, werd daardoor behoorlijk afgeleid maar zij kon haar race in ieder geval afmaken.

De kop is eraf, de eerste wedstrijd zit er op. Iedereen heeft nu in ieder geval tijden staan op nummers: alle ruimte om die een volgende keer te gaan verbeteren. Wat ons betreft een initiatief om regelmatig te gaan herhalen, met elkaar naar een wedstrijd toe!

Buiten onze groep was ook Renée van Rookhuizen aanwezig; zij liep twee sprints die 7.17 en 8.27 als resultaat hadden.

Alle DEM-resultaten:

50 meter
Renée 7.17
Isri 7.44
Iris 7.51
Eline 7.52
Roelf 7.88
Janneke 8.17
Yoëlle 8.67

60 meter
Renée 8.27
Job 8.38
Eline 8.80
Iris 8.89
Isri 8.93
Roelf 9.15
Anja 9.55
Janneke 9.63
Yoëlle 10.47

60 horden
Davis 9.35
Iris 10.64
Isri 11.18
Janneke 12.97
Yoëlle 13.87
Eline DNF

Hoog
Davis 1.79
Job 1.59

Kogel
Anja 9.20 meter

De totaaluitslagen zijn terug te vinden via www.indoorutrecht.nl.

Comments are now closed for this entry

AV DEM   LOGO 2012   189x89

brengt je in beweging!

Volg ons op