Samenwerking met SportUnzipped

Wij zijn verheugd om onze samenwerking met SportUnzipped bekend te maken. Zij zullen het komende seizoen filmrapportages maken van de evenementen, activiteiten en prestaties van AV DEM en onze leden op de website www.sportunzipped.com. Wij verwachten dat deze filmrapportages onze atleten zullen stimuleren en ondersteunen gedurende hun atletische ontwikkeling. Onze atleten kunnen hun wedstrijden op een regelmatige basis terugkijken. Daarnaast kunnen onze trainers door de ondersteuning van de rapportages een betere analyse maken van hun atleten en hun prestaties om hen zodoende verder te helpen. Wij doen ook een beroep op onze leden om Zippers (film verslaggevers) voor Sportunzipped te worden. Dan krijgen wij een zeer complete bibliotheek van de prestaties van onze vereniging. Met SportUnzipped zijn wij er klaar voor om vandaag de sterren van morgen te presenteren !

Mocht u het leuk vinden om zipper te worden, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Werkgroep Communicatie & PR

sportunzipped logo

 

Comments are now closed for this entry

AV DEM   LOGO 2012   189x89

brengt je in beweging!

Volg ons op