Koppelloop 2011

Plaats Koppel   Catagorie Eindtijd Klassement
1 Lucas Nieuweboer Chris van Hensbergen H 14.36.1 1e Heren team
2 Jessie Geel Jim Rothweiler G 15.26.2 1e Gemengd team
3 Kees Aardenburg Edwin Aardenburg F 15.30.6 1e Familie team
4 Erik Langeveld Jos Pekel H 15.37.3  
5 Harley Hagedoorn Jaap de Wit H 15.39.5  
6 Johan Polman Jeroen v.d. Aar H 15.46.5  
7 Joris de Ruiter Richard Jansen H 15.49.4  
8 Lars Remijn Felicia Los G 16.06.6  
9 Ilona Poel Ronald Poel G 16.17.7  
10 walter Kohlenberg Tim Kohlenberg H 16.24.0  
11 Danny Dryet Ralph Apeldoorn H 16.44.6  
12 Bert Vink Simone Geel G 16.55.3  
13 Joop van Tiel Henri Numan H 17.18.6  
14 Eva Heemskerk Rob Heemskerk F 17.55.0  
15 Stefan Poel Maurice de Ronde H 18.10.8  
16 Lois Thierry G 18.11.9  
17 Sean Tuinstra Alexander Soethout H 18.12.3  
18 Mariska Poel Lisanne Glorie D 18.24.8 1e Dames team
19 Bart v. Rookhuizen Annemarie v. Rookhuizen F 18.30.4  
20 Korstiaan Wassenaar Melanie Wassenaar F 18.40.8  
21 Jelco Kohlenberg Alex H 18.50.3  
22 Peter v. Vuuren Piet v. Vuuren F 18.50.6  
23 Davis Hagedoorn Koert Remijn H 19.07.2  
24 Lars Jansen Dre Pinas H 19.16.4  
25 Jris Beentjes Eline v. Svenstrum D 19.25.5  
26 Mees Tuyn Dylan Langeveld H 19.33.3  
27 Max v. Rookhuizen Simone v. Rookhuizen G 19.44.1  
28 Deborah Leguit John Leguit F 19.45.0  
29 Peter Aardenburg Judith Krom G 19.48.9  
30 Rene Hondema Mieke Welp G 19.53.4  
31 Janeke Velthuijs Rene Seysener G 20.04.1  
32 Tom Roeleveld Melleny Dreijer G 20.23.0  
33 Brigitte Cornelissens Egbert v. Wendel G 20.40.7  
34 Wim Vessies Jet Vessies F 20.59.0  
35 Rinus Bronkhorst Marjolein Mulder G 21.04.5  
36 Marieke v. Vuuren Jeroen Klein G 21.10.9  
37 Kim Femke D 21.14.8  
38 Joke v. Roon Dionne v. Hoolwerf D 21.20.0  
39 Calvin Andringa Tracy Andringa F 21.45.1  
40 Conny Aardenburg Leonique Butter D 21.48.9  
41 Bo Mirthe D 22.26.1  
42 Jacqueline Wassenaar Ron Jansen G 22.40.4  
43 Sebas Margriet Schoorl G 23.11.4  
44 Nick Andringa Bryan Wassenaar H 24.01.7  
45 Alex Bakker Inge v.d. Geest G 24.03.4  
46 Ineke Jansen Brigit Aardenburg D 24.14.1  
47 Ans Duin Ingeborg Nas D 25.04.6  
48 Marit Molenaar Ingrid Visser D 25.30.9  
49 Floris Bilal H 26.11.1  
50 Vincent Wesley H 26.36.8  
51 Marjoke Dekker Linda Hofland F 26.51.2  

UPDATE: ONDERHOUD ATLETIEKBAAN Tijdens de baanrenovatie is de atletiekbaan inclusief middenveld in zijn geheel niet… https://t.co/gN1Q29hUdc

AV DEM   LOGO 2012   189x89

brengt je in beweging!

Volg ons op